Autorka bloga

Autorka bloga

Autorką tego bloga jest Julita Dąbrowska,

Pomagam innym budować ich marki produktów i organizacji. Opracowywałam i wdrażałam strategie dla wielu marek konsumenckich, pomagam właścicielom firm ułożyć portfolio produktów, które jest w stanie przynosić oczekiwane benefity finansowe.

Skupiam się na diagnozie, analizie sytuacji wyjściowej, by poznać co jest unikalnego w danej firmie i produktach, na czym warto budować markę, jej wartości, misję i wizję. Wnikliwie szukam CVP (Customer Value Proposition) lub EVP (Employer Value Proposition).

Od 2011 roku organizuję też coroczne Forum Employer Branding, jestem autorką cieszącej się popularnością, ale już wyprzedanej książki „Employer Branding. Marka pracodawcy w praktyce” oraz  „Praktyka employer brandingu. Rozmowy z menedżerami”, jak również ponad 50 artykułów publikowanych w prasie branżowej i naukowej. Jej artykuły znajdziesz w „Personel Plus”, „Personel i Zarządzanie”, w serwisie kariera.pl.

Tutaj, na moim blogi publikuję posty, które odzwierciedlają moją wiedzę i doświadczenie. Piszę o tym, co ważne, co pomaga lub przeszkadza w budowaniu marki pracodawcy. W recenzjach odnoszę się do projektów, w których uczestniczyłam. Jeśli jakiś projekt jest objęty patronatem, publikacja jest specjalnie oznaczona. Chętnie czytam raporty i zachęcam do dzielenia się nimi.

Byłam gościem specjalnym wielu konferencji i seminariów z udziałem przedstawicieli biznesu, mediów i nauki. Jestem doświadczonym trener biznesu / mentorem z ponad 15-letnim stażem, wykładowcą akademickim. W jej szkoleniach i warsztatach wzięło już udział szerokie grono uczestników (ponad 3.000 osób). To jedynie miejsce w internecie, gdzie publikuję moje teksty bezpłatnie.

Chcesz być na bieżąco, zapisz się na mój newsletter.

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers:

Share This