KONTAKT - Kontakt

Dzień dobry!

Cieszę się, że zainteresowała Cię  tematyka budowania marki pracodawcy. To ważny i ciekawy temat. Z pewnością znajdziecie tutaj Państwo cenne wskazówki i inspiracje.

Zapraszam do wspólnego redagowania, do nadsyłania komunikatów z badań, raportów, dzielenia się komentarzami i uwagami.

Zachęcam do współpracy. Możliwe są różne rozwiązania, jak wygłoszenie wykładu, zorganizowanie warsztatu otwartego lub zamkniętego, konsultacje biznesowe. Wydarzenia o tematyce HR-owej, employer brandingowej chętnie obejmę patronatem. Możliwe jest też płatne opracowanie i opublikowanie materiałów z ciekawych wydarzeń, projektów.

W czym mogę Ci pomóc?

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych*

14 + 5 =

* Wysłanie formularza i podanie danych kontaktowych jest dobrowolne, ale konieczne, by uzyskać odpowiedź od Julity Dąbrowskiej, która jest autorką niniejszego bloga i prowadzi firmę KALITERO Julita Dąbrowska na przesłaną wiadomość w niniejszym formularzu. Oznacza również akceptację regulaminu strony i polityki prywatności, jak również wyrażenie zgody na udostępnienie danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z późń. zm.) a od 25.5.2018 na udostępnienie danych i ich przetwarzanie zgodnie z wytycznymi RODO oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z późń. zm.) w celu uzyskania odpowiedzi, jak i w celach marketingowych.

Jednocześnie informuję, że nie wyrażam zgody na dopisywanie moich adresów mejlowych do list subskrybentów żadnych newsletterów.

Follow

Get every new post on this blog delivered to your Inbox.

Join other followers:

Share This